Cellar Cat izdod jautru klipu grupas “Eiffel 65” 90. gadu hitam – “Blue (Da Ba Dee)”

Spread the love

17. augustā, Rīgas grupa “Cellar Cat” savā YouTube-kanālā prezentēja jautru klipu grupas “Eiffel 65” 90. gadu hitam — “Blue (Da Ba Dee)”. Grupa nolēma pārveidot tipisko “euro-dance” stila dziesmu sev neraksturīgajā smagā metāla stilā, bet pie filmēšanas piegāja radoši un ar humoru.

Ideja ierakstīt tieši šo dziesmu radās gandrīz spontāni:
“Šo kompozīciju mūs iedvesmoja ierakstīt viens pazīstams YouTube mūzikas blogeris, kurš aicināja sekotājus uztaisīt “metālisko” kaver-versiju jebkādai ļoti sliktai, bet populārai 90. gadu dziesmai. Atcerējāmies, ka “Blue Da Ba Dee” pat jau savā laikā visus kaitināja, un sapratām, ka tieši to arī nospēlēsim, padarot labāku! Galvenais klipa filmēšanas uzdevums bija iesaistīt skatītājus ar aizraujošu sižetu un ļaut viņiem smieties visā video garumā. Rezultātā mēs nokrāsojām viens otru zilā krāsā!”

Grupas ģitārists Gļebs pārvēršas par “zilo cilvēciņu” un pēc tam meklē cilvēkus, kuri ir nonākuši sarežģītā situācijā. Viņš risina problēmas, bet pats pārvērš pārējos par slepenā kulta sekotājiem. Visas lomas klipā spēlēja grupas dalībnieki.

Be the first to comment

Leave a Reply