“Burning Dawn” izdod singlu “Head in the Dirt”

Foto: Rūdolfs Rancāns

Latviešu alternative rock/indie grupa “Burning Dawn” laiž klajā savu pirmo singlu ar nosaukumu “Head in the Dirt”. Paralēli gatavojas mūzikas video filmēšanai un koncertēšanai.

Dziesmas “Head in the Dirt” galvenie mūzikas autori ir basģitārists Niks Niko un ģitārists Ričards Cacurs. Par bungu partiju parūpējās Alex (Aleksandr Balaganov).

Pievienojoties grupai 2018. gadā, šī bija pirmā dziesma ar kuru uz noklausīšanos devās tagadējais grupas vokālists Jurģis Osma ņemot līdzi savu vokāla partiju, kas principā jau bija gatava pirmajā tikšanās reizē un īpaši nav mainījusies šajā studijas ierakstā.

“Esmu netipisks vokālists šajā žanrā, bet šķiet, ka iederos. Man patīk dziedāt smagāk ar “draivu” un reizē melodiski. Gribu būt tāds kā rupjais smilšpapīrs pāri visam. Ar Niku esam runājuši par turpmāko attīstību grupas skanējumā un teicu, ka nestāšos ceļā mūzikas plūsmai, bet palikšu rock dziedātājs neatkarīgi no tā kādi jauni žanri tiks piejaukti klāt, vai mainīti. Kopumā lai notiek viss, kam jānotiek! ,” – ar savām domām dalās grupas vokālists Jurģis Osma.

Dziesma ir pieejama Spotify, iTunes un daudzās citās interneta mūzikas platformās.

Be the first to comment

Leave a Reply