BMG un KKR iegādājas tiesības uz ZZ Top mūziku

BMG un KKR ir sakasījuši visu savu uz Ziemassvētkiem atlikto naudiņu un iegādājušies visas līdz pēdejai mūzikas tiesības, ko līdz šim par savām uzskatīja grupa ZZ Top.
Mūzikas kompāniju un investīciju firmu vieno ilglaicīga sadarbība, un šī gada martā viņi oficiāli paziņoja par jaunas sadarbības uzsākšanu, kas būs saistīta ar mūzikas tiesību iegādi.
Šīs sadarbības rezultātā, viņiem ir izdevies dabūt savā īpašumā ZZ Top izdošanas katalogu, kā arī tiesības uz grupas ierakstu autoratlīdzībām, un to visu par 50 milions dolāru. BMG iepriekš ir bijusi līdzizdevēja grupas dziesmām un arī administrējusi tās.
“Šis darījums apliecina ZZ Top veiksmes stāstu, viņu nemirstošo spēku un nozīmību mūzikas jomā, un tas arī liecina, cik spēcīga ir mūsu sadarbība ar firmu KKR”, saka BMG stūrmanis Hertvigs Mesučs. “Šis līgums pasvītro mūsu skatījumu uz redzējumu, ka māksliniekiem un dziesmu radītājiem jāsniedz ne vienīgi finansiālas garantijas, bet tas reizē arī ir kļuvis par apliecinājumu, kas pasvītro savu cieņu un vēlēšanos palīdzēt mākslas jomai, kā tādai.”

Dženija Boksa, KKR līdzīpašniece piebilst: “Mēs esam patiesi priecīgi, ka varam ieguldīt savus līdzekļus ZZ Top iespaidīgajā mūzikā, un mūsu nākotnes plānos ir turpināt sadarbību ar BMG un ZZ Top, lai vēl paplašinātu savu pieeju viņu katalogam”.
ZZ Top Shelter Music Group vadītājs Karls Stubners no kompānijas, kurai ir plaša veida sadarbība ar BMG izsakās: “Mēs esam lepni, ka varam turpināt sadarboties un paplašināt mūsu ilglaicīgo sadarbību ar BMG. Šis jaunais darījums garanatē, ka ZZ Top iespaidīgais ieguldījums mūzikā, tiks atstāts vēl daidzām paudzēm nākotnē”.
Darījums tika noslēgts, kad šī gada jūlijā viņā saulē aizgāja ZZ Top basģitārists Dastijs Hils.

Avots: unlimitedmedia.co.uk
Tulkojis: Jānis Kronbergs

Be the first to comment

Leave a Reply