BLOODY HEELS izziņo albuma “Rotten Romance” izdošanu

Latviešu smagā ‘Hard Rock’ grupa Bloody Heels izziņo savu atgriešanos ar jaunu albumu “Rotten Romance”, kurš dienas gaismu ieraudzīs 2022. gada 10. Jūnijā.

1. Aprīlī grupa izlaida jaunu singlu un video titula dziesmai no gaidāmā albuma.

“Rotten Romance” ir grupas trešais albums, un otrais zem ierakstu kompānijas Frontiers paspārnes, kuras debijas albums “Ignite The Sky” tika izlaists 2020.gada vasarā.

“Jaunais albums pavisam noteikti atkal būs nedaudz savādāks kā iepriekšējie. Noteikti var vēl dzirdēt izcilo astoņdesmito gadu ‘Hard Rock’ ietekmi, bet tai pašā laikā ar jaunām un modernām vēsmām un iezīmēm. Šis albums pavisam noteikti ir tumšāks nekā citi, ir daudz jauni elementi likti klāt, sākot ar gotisko roku, elektronisko muzonu utt.
Taču katrā ziņā, tai pašā laikā tas nav pazaudējis pozitīvo rokenrola esenci.”

Tā par jauno grupas albumu izsakās grupas vokālists Valts Bērziņš jeb ar skatuves vārdu Vicky White

Bloody Heels grupa tika dibināta 2012.gada nogalē. Grupa paspējusi izlaist EP ‘Summer Nights’ (2014) un divus studijas albumus ‘Through Mystery’ un ‘Ignite The Sky’ (2020). 2019.gada nogalē grupa parakstīja līgumu ar vienu no mūsdienās lielākajām smagā roka ierakstu kompānijām – ‘Frontiers Music SRL’.
Grupa ir tūrējusi un sniegusi koncertus lielākajā daļā Eiropas, tādās valstīs kā – Zviedrija, Somija,Norvēģija, Vācija, Slovākia, Čehija, Polija, Nīderlande, Beļgija u.c.

Be the first to comment

Leave a Reply