Bloody Heels ar koncertu rokkafejnīcā atklās jauno albumu

Piektdien, 10. jūnijā, enerģiskā un ekspresīvā rokrupa “Bloody Heels” pēc vairāk kā divu gadu pauzes atgriežas Latvijas 1. rokkafejnīcā ar jaunā albuma “Rotten Romance” prezentācijas koncertu un aicina klausītājus uz albuma atklāšanas svētkiem labākajās rokmūzikas tradīcijās.

No grupas jaunā albuma līdz šim iznākuši trīs singli – Dream Killers, The Velvet un Rotten Romance. “Jaunajā albumā noteikti var dzirdēt izcilo astoņdesmito gadu Hard Rock ietekmi, bet tai pašā laikā ar jaunām un modernām vēsmām un iezīmēm,” par gaidāmo albumu stāsta grupa. “Šis albums noteikti ir tumšāks kā citi, ir daudz jaunu elementu kā gotiskais roks, elektroniskā mūzika un citi. Taču tas noteikti nav pazaudējis pozitīvo rokenrola esenci,” turpina Bloody Heels vokālists.

Bloody Heels ir hard rock grupa no Rīgas, dibināta 2012. gadā. Pirmo studijas ierakstu – EP “Summer Nights” grupa klajā laida divus gadus vēlāk, turpinot koncertēt un strādājot pie pirmā debijas albuma “Through Mystery”, kas tika izdots 2017. gada pavasarī. 2019. gadā Bloody Heels noslēdza līgumu ar vienu no mūsdienās lielākajām rokmūzikas ierakstu kompānijām “Frontiers Music SRL”, kas rezultējās vēl niansētākā grupas skanējumā un jaunā albumā “Ignite The Sky”.

Pagājušā gada sākumā Bloody Heels ķērās klāt trešā albuma “Rotten Romance” izveidei, ar kuru tiksim iepazīstināti 10. jūnija koncertā Latvijas 1. rokkkafejnīcā, turpinot atzīmēt rokkafejnīcas 10 gadu pastāvēšanu Rīgā. “Pēdējie pāris gadi ir bijuši izaicinājumu pilni mums visiem. Lai arī šis nav īstais brīdis skaļām svinībām, mēs turpinām būt kopā ar un par  Latvijas mūziku un mūziķiem, un ir patiess prieks, ka rokkafejnīcas skatuve jau daudzu gadu garumā ir pieturvieta daudziem lieliskiem mūziķiem un grupām ceļā uz arvien jaunām virsotnēm,” stāsta Rokkafejnīcas pārstāvji.

Be the first to comment

Leave a Reply