BBC Radio 2 vēršas pie klausītājiem, lai izvēlētos labākās Džordža Maikla dziesmas

BBC Radio 2 vēršas pie saviem klausītājiem, un lūdz tiem balsot par savu iemīļotāko Džordža Maikla dziesmu, lai atzīmētu 40. gadskārtu, kopš Džordžs ienāca mūzikas industrijā, nodobinot grupu Wham! ,1981 gadā. Labākais Top 40 ar iemīļotākajām Džordža Maikla dziesmām tiks spēlēts trīs stundu ilgajā šovā, kuru vadīs Klaudija Vinklmena Jaungada pirmajā dienā.

“Viņš nevien bija pārsteidzoši labs izpildītājs, viņa dziesmu rakstīšanas veids arī bija neticams.” – saka Vinklmena. ” No mīlestības līdz salauztām sirdīm, no prieka sajūtas līdz galējām skumjām, mēs varam atrast viņa plašajā dziesmu katalogā, dziesmu, kas noderēs katram garastāvoklim, katrai emocionālas kaprīzes prasībai.”
Muzikālās daļas vadītājs Radio 2 Džefs Smits piebilst: ” Džordžs Maikls ir viens no Radio 2 klausītāju visiemīļotākajiem māksliniekiem. Viņš bija izcils vārdu autors un arī mūzikas, protams, un viņa mūzika vēl no viņa agrīnajiem Wham! hitiem 80. gadu sākumā, līdz pat viņa vēlākajiem darbiem saglabā sevī nemirstības pieviilcību.”
Vēl divi uz Džordžu Maiklu fokusēti šovi, tiks pārraidīti pa Radi 2, 1-2. janvārī, tie sauksies “Džordžs Maikls jau 25 gadus vecs” un “Džordžs Maikls BBC Radio”.

BALSO – https://www.bbc.co.uk/programmes/articles/8r7hMF89VKsSPdZvYQwsdR/vote-for-your-ultimate-george-michael-song
Balsošana labāko dziesmu aptaujā, jau ir uzsākta, un turpināsies līdz vieniem pēcpusdienā, ,11. decembrī.

AVOTS: unlimitedmedia.co.uk No angļu valodas tulkojis Jānis Kronbergs

Be the first to comment

Leave a Reply