BALOŽU PILNI PAGALMI aicina uz jaunākā albuma “NĒ! Zināms iemesls” atvēršanas koncertiem

Jaunu albumu “Nē! Zināms iemesls” izdod grupa “Baložu Pilni Pagalmi” un 1. un 2. jūnijā aicina uz tā atvēršanas koncertiem Rīgā, „Vagonu Zālē” un Cēsīs, kultūrtelpā „Mala”.

Jaunajā albumā kopumā ir 12 skaņdarbi: 8 ar Māra Šverna tekstiem, pa vienam ar latviešu dzejnieku Madaras Gruntmanes un Toma Treiberga vārdiem, kā arī 2 turku dzejnieka Nāzima Hikmeta Rana teksti Pētera Brūvera atdzejojumā no 1988.gadā Rīgā izdotās turku mūsdienu dzejas izlases “Baložu Pilni Pagalmi”.

Bez grupas pamatkodola (Māris Šverns, Klāvs Lauls, Uldis Gedra) albuma ierakstā piedalījās arī viesmūziķi Pāvels Ignatjevs, Jēkabs Nīmanis, Judīte Zusmane, Madara Kalniņa un Marija Valmiera.

Albumu ierakstīja un miksēja Mārtiņš Krastiņš, albuma dizainā izmantota aktrises Madaras Vilčukas fotogrāfija. Fotogrāfs Mārtiņš Lablaiks. Albuma noformējumu veidoja Klāvs Lauls.

Grupas dziesmu autors Māris Šverns albumu šoreiz piesaka dzejā:

“Tavs NĒ! nav melnais caurums

bet vaļā logs uz Piena Ceļu

tas bites dzēliens, skaldīts kodols

ne tumsā ievelkošais magnēts

ir Viņa patiesība tevī

un zvaigžņotā debess virs galvas tavas

zem manas mēles piens un medus

tev zvaigznēm vīnogu pilni zari”

Albums no jūnija būs pieejams digitāli –  mūzikas platformās “Bandcamp”, “Spotify”, “iTunes”, “Deezer” u.c. Jūnija albuma prezentācijas koncertos tas būs pieejams arī audio kasetes formā, vēlāk arī citos formātos. Albumu izdod „NabaMusic/MeloRecords” .

“Nē! Zināms iemesls” ir grupas trīspadsmitais albums. Pirmais tika izdots vēl tālajā 1995.gadā. Daudzas grupas dziesmas jau kļuvušas par savas paaudzes hitiem – „Vēstules”, „Mans Lielais Rakstāmgalds” , „Mans Zirgs” , „Tava Māja” u.c.

“Baložu pilni pagalmi” ir viena no latviešu neatkarīgās rokmūzikas vērtībām, kas cauri laikiem un mainīgos sastāvos jau 29 gadus turpina būt uzticīgi sev un saviem klausītājiem.

Koncerts divās daļās – jaunākais posms grupas daiļradē pirmajā daļā un senāks posms otrajā daļā. Ieeja no 19:00, koncerts 20:00, biļetes iepriekšpārdošanā ticletshop.lv

https://ticketshop.lv/lv/events/5058

Be the first to comment

Leave a Reply