Bad Habits izdod singlu “Wind upon my back”

Mūzikas grupa Bad Habits izdod jaunu singlu “Wind upon my back”, kam tapis neparasts videoklips sadarbība ar DREE (Andreju Skurjatu) / BROTHERSLAB , fon Films un BM Production.

Videoklipa Stāsts:

Videoklipā stāsts ir par mūsu sapņiem un draudzību. Mēs bieži sapņojam par kādu cēlu mērķi, dodamies pēc tā vai dzīvojam ar to domās, bet realitāte ir šķietami citādāka. Varbūt tas, kas mums ir vajadzīgs, mūsu sapņu piepildīšanai, slēpjas citā formā – cilvēkos, ko mēs satiekam, mīlestībā vai draudzībā. Videoklipā attainota katra grupas dalībnieka škietams sapnis, ko vada kāds augstāks spēks , sauksim to par likteni, kas saved katru no grupas dalībniekiem kopā, lai viņi varētu piepildīt savu sapni! Viedeoklips veidots izmantojot zaļo ekrānu tā, lai mēs nojaušam, ka tā nav īstā realitāte, bet gan sapnis, kāda iedomāta vīzija vai doma, ko katrs cenšas piepildīt. Tas ir kā aizceļot atpakaļ atmiņās un paskatīties no malas kādi bijām, ko sapņojām un kā nonācām līdz tam, ka esam tagad kopā.

Grupa “Bad Habits” spēlē kopā kopš 2015. gada. Grupa savu mūzikas pieredzi ir guvusi dažnedažādos bāros un pasākumos. Bad Habits – sliktie ieradumi, nosaukums, atspoguļo katra pieredzi, augot vidē, kur sastopami dažādi ieradumi – slitkie var būt labie un otrādāk. Spēlē mūziku, ko mīl, kas sirdij ir tuva, kā piemēram – Džonijs Kešs, Toms Veitss, AC/DC u.c., Mārtiņs Balodis ( solists) : “ Ja kāds jautā, kādā mūzikas stilā mēs spēlējam, uz to nekad īsti nav atbildes, jo solists var spēlēt kantri, kamēr ģitārists piespēlēs blūza partijas un bundzinieks – skiflu.”

Be the first to comment

Leave a Reply