BAD HABITS izdod singlu “Tavā Prātā”

9. jūlijā mūzikas grupa Bad Habits izdod jaunu singlu “ Tavāprātā” – dziesmu latviešu valodā kopā ar jaunu videoklipu!


Mārtiņš Balodis – grupas solists par dziesmas nozīmi un tekstu raksta: “Pati dziesma bija tapusi jau pagāšās ziemas laikā. Tā bija angļu valodā un pavisam citu tēmu, kuru rakstīdams, domāju: “Kas raksturotu mūs kā grupu?” Dziesmā ir visas atbildes.


Pēc laika grupas menedžere – Ieva Florence ieminējās, ka būtu lieliski šo
pašu dziesmu izveidot latviešu valodā. Lai sarakstītu šai dziesmai, kas jau bija sarakstīta angļu valodā, latviešu vārdus vērsos pēc palīdzības pie sava vecākā brāļa Kaspara Baloža, kurš ir dzejnieciska dvēsele. Viņam radās ideja apcerēt tēmu par narcisiem mūsdienās. Mūsuprāt šī tēma ir aktuāla un nav tik bieži un plaši apspriesta.
Salikām galvas kopā un ir tapis viens no skanīgākajiem Bad Habits skaņdarbiem latviešu valodā.


Dziesma ir par to, cik ļoti cenšamies pievērst sev uzmanību, cik ļoti mīlam sevi. Ka mums būtiski ir parādīt savu esamību no kā emocionāli uzlādējamies. Taču konteksts, kas ir ārpus dziesmas: “Kas par daudz, tas par skādi! Esam pārliecināti, ka klausītājs pats to sadzirdēs “ .

Videoklips Bad Habits jaunajai dziesmai “ Tavā prātā ” ir tapis sadarbība ar BM Production.


Videoklips attaino viena cilvēka iekšejo pārliecību. Reti mēs patiesi dzīvojam dzīvi pēc vislabākajām sajūtām – tādām, kādām vēlamies. Bieži esam nepārliecināti par sevi, darbu, vidi, kurā atrodamies, draugiem u.t.t. Bet, ja mēs savā prātā izmainām domāšanu var notikt brīnumainas lietas. Mūsu prātā noriss tūkstošiem procesu, bet ja mums izdodas izmainīt attieksmi un skatu pret dzīvi uz pozitīvāku noti, tad pēkšņi var šķist, ka dzīve ir spilgtākās krāsās, patīkamāka un daudz baudāmāka. Viss ir mūsu katra prātā. Kā mēs redzam sevi, dzīvi un notiekošo mums apkārt. Variantu ir daudz, un videoklipā redzam vienu no tiem. Galvenais atcerēties, kas par daudz, tas par skādi. Līdzsvars un balanss jāietur it visā!

Be the first to comment

Leave a Reply