Bad Habits aicina uz tiešsaites koncertu/ balli sociālajā vietnē Facebook

Spread the love

Sestdien, 25. aprīlī socialajā vietnē Facebook –
https://www.facebook.com/balodiic/ Pirmizrādi piedzīvos mūzikas grupas Bad Habits dzīvā izpildījuma koncerta ieraksts vēl neredzētā versijā ar nosaukumu “Slikto ieradumu balle ”.

Šajā koncertā, atšķirībā no jau redzētiem online koncertiem dzīvajā, būs iespēja redzēt un dzirdēt arī skatītājus, kuri ieradušies uz koncertu neklātienē, ņemot katrs līdzi savu slikto ieradumu. Tikai nepārprotiet –
sliktie var arī būt labie ieradumi un otrādāk! Starp skatītītājiem gan grupas Bad Habits fani, gan sabiedrībā zināmas personības.


Formāta ziņā šāds koncerts vēl nav redzēts sociālās platformās. Jāpiebilst,
ka ar televīzijas formātu nevar salīdzināt, jo koncerts tiek speciāli gatavots tā, lai to labi redzētu un dzirdētu ne tikai uz lielajiem ekrāniem, TV , bet arī jebkurās viedierīcēs.
Skatītāji ir aicināti skatīties koncertu Pirmizrādes dienā un dalīties arī ar
saviem labajiem un sliktajiem ieradumiem, kādi vien katram ir novēroti atrodoties mājās. Un novērojot skatītāju ieradumus izspēlēsim konkursu. Atceramies, ka sliktie ieradumi var arī būt ļoti labi ieradumi un otrādāk! Esam radoši.


Bad Habits plašākai sabiedrībai ir zināma ar dalību “Supernovā 2020 “, ar
dziesmu “ Sail With You” jeb “ Būt ar Tevi” , kura ieguva 5. vietu finālā. Kā arī šogad grupas debijas albums tika nominēts “Zelta Mikrafons 2020” kā gada labākais rockabilly albums.


Koncertā mēs dzirdēsim vairākas jaunas Bad Habits dziesmas kā autors ir grupas solists Mārtiņš Balodis un mūzikas producents pati grupa Bad Habits.


Koncerta filmēšanas vieta ir Jaunās Teikas jaunās pasākumu un konferenču
telpas – Fantadroms, kur realizētas tiek pat trakākās idejas. Konferences,
korporatīvie pasākumi, prezentācijas, workshopi, ballītes – šobrīd noslēgtības laikā radošums meklē jaunas formas un telpas izpausmei, tāpēc Fantadroms ir priecīgs atbalstīt savus draugus un partnerus viņu radošajos meklējumos, nodrošinot vidi un tehniskos risinājumus, un, protams, ievērojot visus aktuālos drošības pasākumus.

Be the first to comment

Leave a Reply