Avril Lavigne izdod jaunu skaņdarbu “Bite Me”

FOTO: Ryan McFadden

Starptautiskā zvaigzne Avrila Laviņa (Avril Lavigne) izdod jaunu skaņdarbu “Bite Me”, kas ir pirmais kopš 2019. gada un pirmais Travis Barker “DTA” ierakstu kompānijas paspārnē. 

Sveicot astoņkārtējo GRAMMY balvas nominanti sava leibla paspārnē, Travis Barkers saka: “Mūs ar Avrilu vieno sena draudzība, bet šķiet, ka viņas mūzikas fans esmu vēl ilgāk. Viņa ir patiesa “sliktā meitene” un ikona gan kā izpildītāja, gan autore un ar savu klātbūtni vien padara visu īpašu. Gada sākumā darbojāmies studija un bija bezgala jautri, zināju, ka gribu viņu aicināt pievienoties DTA komandai. Esmu bezgala priecīgs, ka tagad viņa ir te! Ar nepacietību gaidu, kad izkvienam varēsim nodot Avrilas jaunās dziesmas.”

“Vienmēr esmu bijusi sajūsmā par Travisu un viņa veikto darbu. Pirmo reizi mēs kopā strādājām 15 gadus atpakaļ pie mana albuma “The Best Damn Thing”, un gadiem ejot ir prieks sekot viņa izaugsmei kā producentam. Tik daudz kopā strādājot pie manām jaunajām dziesmām, likās, ka pievienoties DTA ir tikai loģiski, tā ir laba “mājvieta” man un mania mūzikai. Esmu priecīga nodot klausītājiem jauno dziesmu “Bite Me” – tā ir himna pašnovērtējumam, zināt savas vērtībās un pat nedomāt dot otro iespēju tiem, kas nav tevi pelnījuši, “ stāsta Avrila Laviņa.

Dziesmas “Bite Me” līdzproducenti ir Travis Barkers, Džons Feldmans (John Feldmann) un Mods Sans (Mod Sun).

Be the first to comment

Leave a Reply