Atzīmējot Pasaules intelektuālā īpašuma dienu, aicinām piedalīties tiešsaistes diskusijā

26. aprīlī, plkst. 15.00, aicinām mūzikas autorus, izpildītājus, producentus un nozares pārstāvjus uz tiešsaistes diskusiju “Kā koncertu, festivālu un citu klātienes pasākumu aizlieguma “ēnā” saņemt ienākumus no radošā darba?”, lai runātu par Covid-19 izraisītās krīzes laika izaicinājumiem un nākotnes perspektīvām.

Visā pasaulē 26. aprīlī tiek atzīmēta Pasaules intelektuālā īpašuma diena, kad īpaša uzmanība tiek pievērsta radošajam darbam un tā radītāju tiesībām saņemt taisnīgu atlīdzību par savu darbu, tāpēc Latvijas autoru un izpildītāju pārstāvošās organizācijas – Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība (LaIPA), Latvijas Autortiesību un komunicēšanās konsultāciju aģentūra / Latvijas Autoru apvienība (AKKA/LAA) un Pašnodarbināto mūziķu biedrība (PMB) rīko diskusiju, kuras laikā tiks apskatītas tādas tēmas kā mūzikas autoru, izpildītāju, producentu ienākumu veidi no autortiesību un blakustiesību organizācijām, tiešsaistes izmantojuma ienākumu struktūra, valsts atbalsta mehānismi krīzes laikā un nākotnes perspektīvas.

Diskusijā ar personisko pieredzi un likumdošanas niansēm dalīsies: LaIPA izpilddirektore Liena Grīna, AKKA/LAA padomes prezidents Kārlis Kazāks, mūzikas aģentūras Righteous Digital vadītājs Raitis Zgirskis-EkštetersArnis Veisbārdis, Dr.iur. Rihards Gulbis un citi nozares speciālisti. 
Sarunu vadīs LaIPA padomes loceklis, mūziķis un producents Rūdolfs Budze (DJ Rudd). Diskusijas sākums: plkst. 15.00.

Diskusija notiks ZOOM platformā, saite uz diskusiju atrodama šeit: https://zoom.us/j/5334866060

Dalībnieku skaits ierobežots. 

Be the first to comment

Leave a Reply