ASV melodiskie dumpinieki „The Protest” koncertēs Latvijā

The Protest
The Protest

Oktobrī Latvijā viesosies amerikāņu grupa „The Protest” , kas spēlē smagu alternatīvo roku. Kaut arī grupa ir dibināta 2009. gadā Indiānas štatā, ASV, kas vairāk pazīstams ar kukurūzas laukiem nekā ar smago roku un metālu, mūziķu apvienība “The Protest” ir mantojuši šo Amerikas vidienes darba ētiku. Ar savu talantu, smago darbu, apņēmību un neatlaidību, sniedzot vairāk nekā 150 dzīvos koncertus gadā, viņi ir nonākuši līdz klausītājiem arī ārpus ASV. Tie, kas piedzīvojuši grupu dzīvajā, kā galveno faktoru uzteic grupas enerģiju un sniegumu. Viņus ir pamanījusi izdevniecība “Rockfest Records /Sony”, kas šī gada jūnijā izdevusi grupas jaunāko albumu “Legacy” .

Tieši no jaunākā albuma nāk vislielākos panākumus guvušais singls “What Else You Got”

Visi četri grupas dalībnieki ir uzauguši netālu no Indianapolesun iepazinās vidusskolas laikā. Brāļi Josh un Jarob Bramlett aizrāvās ar rokmūziku jau kopš bērnības, un pēc grupas Kiss albuma “Alive”noklausīšanās nolēma mācīties spēlēt ģitāru un bungas. Līdzīgs stāsts ir arī pārējiem diviem grupas dalībniekiem, līdz draugi nolēma apvienoties un spēlēt to, kas pašiem patīk. Pēc The Protest dibināšanas, pirmais albums “Game Changer” iznāca 2012. gadā, kad grupa devās pirmajā lielajā ASV turnejā. 2014. gadā sekoja otrs albums “Great Lengths”, un kopš tā laika grupa ir spēlējusi bez pārtraukumiem.

TheProtest turpina iepazīstināt ar savu mūziku klausītājus citās valstīs un ir apbraukājuši Vāciju un Kanādu. Tikko pabeiguši City Rockfest turneja ASV, šomēnes grupa atgriežas Eiropā ar dalību festivālā CVJM Loudand Proud Festival 2018 Vācijā un trīs koncertiem Latvijā – 25. oktobrī „Fontaine Palace” , Liepājā, 26. oktobrī „Melno Cepurīšu Balerija” , Jelgavā, 27. oktobrī Bārs „Republika” Rīgā.

Savā mūzikā un koncertos “TheProtest” vēlas atgriezt cerību un ticību rokenrola transformējošam un iedvesmojošam spēkam. Grupas solists, JoshBramlett, uzsver: “Lai gan mūsu mūzika ir smaga, tas nenozīmē, ka tā nevar iepriecināt un pacelt cilvēkus. Šādā veidā mēs vēlamies kalpot visiem (saviem klausītājiem) vienalga kur pasaulē. Vēlamies, lai, ejot mājās no mūsu koncerta, cilvēki justos savādāk – un labāk – nekā atnākot. ”

Be the first to comment

Leave a Reply