Artūrs Strauts nodod klausītajiem savu jaunāko dziesmu “No visa, kas bijis”

Publicitātes foto
Publicitātes foto
Spread the love

Mūzikas producents, dziesmu tekstu un mūzikas autors kā arī izpildītājs Artūrs Strauts nodod klausītajiem savu jaunāko dziesmu “No visa, kas bijis”. Artūrs Strauts, pēc dalības divos realitātes šovos 2007. gadā, izveido ierakstu studiju Brooklet Production un piesaistot dažādus izpildītājus un mūziķus izveidoja vairākus muzikālus projektus, sākot ar instrumentālo mūziku un beidzot ar “nu metal” un dažādiem rokmūzikas projektiem.

Laika gaitā Artūrs ir izveidojis un sadarbojies ar tādām grupām un projektiem, kā “Court of Honour”, “C0ndu1t”, “Brooklet”, “M.Renovation”, “Unknown”, “Sirds Mūzikai”, “Brooklet Production”, “Jumis”, “The Nibble”, “Inhabit”, “Rusted Wheel”, kā arī daudziem izpildītajiem gan Latvijā gan ārpus tās ,kā arī 2017 gadā izveido ierakstu studiju “Cits Formāts” un aptaujājot Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas iedzīvotājus kļūst par novada vērtību!

Rakstot dziesmu “No visa, kas bijis” gribēju pievērt uzmanību tam ,kas šajā dzīvē patiesi ir svarīgs un kas ir tikai ilūzijas. Mēs paši esam radījuši inertu, apjukušu sabiedrību kurai trūkst morāli ētiskās bāzes un cilvēcības.  Un bieži nonākot pie mērķa mēs apzinamies ,ka pats ceļš un cilvēki tajā ir bijuši daudz svarīgāki nekā mērķis…

 

Mūzikas un teksta autors – Artūrs Strauts

Ģitāra – Raivis Daņilovs / Deniss Torcevs

Vokāls – Artūrs Strauts

Mix, Master – Artūrs Strauts

Producents – Artūrs Strauts

Ierakstu studija – Cits Formāts / Brooklet Production

 

Artūrs Strauts un grupa “Rusted Wheel” būs dzirdama 6. novembrī plkst. 19.00 Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”

1 Comment

Leave a Reply