Ar koncertu prezentēs 17. Latvijas neatkarīgo grupu izlasi “Odekolons”

Trešdien, 14. septembrī, ar koncertu mākslas centrā “Noass” tiks prezentēta Latvijas neatkarīgo grupu izlase „Odekolons” Nr. 17, ko sastādījis un izdevis rokgrupas “Inokentijs Mārpls” līderis Raimonds Lagimovs jeb Dambis.

Šī ir septiņpadsmitā izlase “Odekolona” sērijā, kurā apkopti spilgtākie pašmāju neatkarīgās mūzikas pārstāvji. Izlasē iekļautas tādu grupu un solistu kā “Židrūns”, Imants Daksis, “Nova Koma”, “Krāsa”, “Martas asinis”, “Bērnības milicija”, Keitija Bārbale u.c. dziesmas, kopskaitā – 25 skaņdarbi.

„Izlasē atspuguļojas ne tikai alternatīvās mūzikas tendences un laikmeta sajūta, bet arī brīvdomības gars, kas man pašam ir simpātisks. Dievs mums ir ļāvis būt radošiem, tādēļ mums nevajadzētu būt kanoniskiem atkārtotājiem,” jauno mūzikas izdevumu komentē Dambis.

Vāciņa zīmējuma autors ir Reinis Pētersons.

“Odekolona” raudzību koncerts notiks trešdien, 14. septembrī, mākslas centrā “Noass,” AB dambī 2, Rīgā. Koncertā muzicēs grupas “Zona” (nenoteikta apakšžanra rokmūzika), “Advanced Blue” (psihedēlisks blūzroks) un “ŠŅĶ” (riot girl/punk rock).

Ieeja no pulksten 19, koncerta sākums pulksten 20. Ieejas maksa pasākumā – 5 eiro iepriekšpārdošanā ticketshop.lv

Be the first to comment

Leave a Reply