Ar diviem koncertiem Latvijā viesosies mūziķis Adam Bomb

11. maijā Liepājā un 12. maijā Rīgā koncertēs ģitāras virtuozs Adam Bomb.

Adam Bomb, īstajā vārdā Adams Brenners (Adam Brenner), uzstājas kopš 1979. gada, kad viņš ar savu bērnības draugu, vēlāko grupas „Queensrÿche” solistu Džofu Teitu (Geoff Tate), dibināja apvienību „Tyrant”, iesākumā spēlējot citu rokgrupu dziesmu koverversijas. Ātri vien Adams kā ģitārists pievienojās grupai „TKO”, taču jau 1982. gadā devās uz Losandželosu, lai pretendētu uz ģitārista vietu grupā „KISS”, tikmēr Holivudā dalot dzīvokli ar Džefriju Izbellu (Jeffrey Isbell) – vienu no „Guns’n’Roses” dibinātājiem. „KISS” savā sastāvā Adamu neuzņēma un, sekojot sava kaimiņa, tagadējā „KISS” ģitārista, Tomija Thaijera (Tommy Thaier) ieteikumam, dibināja pats savu kolektīvu un pieņēma pseidonīmu Adam Bomb.

Pirmo albumu Adam Bomb izdeva 1985. gadā, tas ierakstīts kopā ar bundzinieku Čaku Rufu (Chuck Ruff) un nu jau bijušo „AC/DC” basģitāristu Klifu Viliamsu (Cliff Williams). Gadu gaitā Adam Bomb kolektīvā pabijuši daudzi: Gregs Gersons (Greg Gerson) – Billy Idol bundzinieks, „Riot V” basģitārists Fils Feits (Phil Feit), „Aerosmith” ģitārists Džimmijs Krespo (Jimmy Crespo), Alice Cooper un „Foreigner” taustiņinstrumentālists Alans Seintdžons (Alan St. John) un citi.

Latvijā Adam Bomb vairākkārt uzstājies gan Rīgas rokklubos, gan rokfestivālā „Fontaine Festival”.

Ņemot vērā mūziķa ilgo un daudzpusīgo karjeru, Adam Bomb vienlīdz labi jūtas gan uz lielu festivālu, gan mazām klubu skatuvēm un allaž sniedz eksplozīvo, enerģisku un līdz kaulam rokenrolā balstītu šovu.

Adam Bomb būs dzirdams 11. maijā Liepājā, klubā „Fontaine Palace” un 12. maijā Rīgā, klubā „Republika”.

Be the first to comment

Leave a Reply