Anglijas stoner trio “Conan” atgriežas Latvijā

Grupa "Conan"
Grupa "Conan"
Spread the love

Trešdien, 10. oktobrī, ar koncertu Latvijā atgriežas Anglijas stoner doom trio – grupa “Conan” , šis būs grupas otrais koncerts Latvijā, tās salīdzinoši neilgajā pastāvēšanas laikā.

Grupa, kas sākusies, kā duets, 2006. gadā, tās kodols un dzinējspēks ir solists, ģitārists Džons Deiviss (Jon Davis) un basģitārists Kriss Fīldings (Chris Fielding)

Muzikāli grupa variē stoner, doom žanra robežās, bet pateicoties netīrajam un skaļajam skanējumam, grupa ātri vien iekarojusi savu stabilo klausītāju loku. No žanra kolēģiem, “Conan” daiļradē dominē stāsti par vikingiem, ziemeļu mitoloģiju un dažādām kaujām. Grupas kontā trīs pilnie albumi – “Monnos” (2012) , “Blood Eagle” (2014) un “Revengeance” (2016) , no kuriem pēdējie divi izdevniecības “Napalm Records” paspārnē.

Grupas tagadējais bundzinieks Džonijs (grupā no 2017. gada) iepriekš spēlējis grupās “Altar Of Plagues”, “Malthusian” un “Dread Sovereign”. Grupa Latvijā piestās savas koncerttūres ietvaros, ironiski, ka tā sadalīta divās daļās – “Eiropas Kāja” (16 koncerti Eiropas valstīs) un “Apvienotās Karalistes Kāja” (9 koncerti).

Koncerts notiks klubā “Melno Cepurīšu Balerija” , Jelgavā, pasākuma rīkotāji aicina apmeklētājus apgādāties ar ausu aizbāžņus, jo viena no grupas “Conan” koncertu specifikām ir – skaļums.Biļetes iepriekšpārdošanā ticketshop.lv – pirmo 30it biļešu cenas 7eur, nakamās 10eur, koncerta dienā 15e. https://www.ticketshop.lv/site/events/view/2667

Be the first to comment

Leave a Reply