Alternatīvā rokgrupa REVOLVIKA izdod debijas singlu “Tas reiz pāries”

FOTO: Kritaps Turiščevs

Alternatīvā rokgrupa REVOLVIKA ar lielu prieku paziņo par debijas singla “Tas reiz pāries” izdošanu 29. februārī. No apvienības, kas sniegusi radošu saturu, dzimusi alternatīvā rokgrupa REVOLVIKA – jauna ēra un jaunas šķautnes Latvijas mūzikā.

“Tas reiz pāries” ir dziesma par nebeidzamo cīņu attīstīties, aizmirstot, ka vajadzētu apstāties un reflektēt par paveikto. “Dziesma ir pa vidu mūzikas trijstūrim, kas sastāv no roka, popa un estrādes mūzikas elementiem. Ticu, ka tāda kombinācija aizķersies visiem, kas skanējumu meklē starp šiem trim virzieniem,” saka grupas dzinulis un bundzinieks Matīss Kokins.
“Vēlos radīt mūziku, kurā klausītājs var kaut ko iegūt sev. Atgriežoties no izaicinoša piedzīvojuma mani pārņēma liela vēlme reflektēt par to, tas nebija viegli. Sapratu, ka tas ir tas, ko vēlos vēstīt klausītājiem – šī pasaule ir strauja un mums apzināti dažreiz vajag apstāties,” stāsta vokāliste Liene.
Grupa, lai gan tikko oficiāli dibināta, saviļņo ar savu pieredzi un saikni, ko dalībnieki ir izveidojuši, muzicējot kopā teju divus gadus ar vārdu “Blice Sektors”. REVOLVIKAS sastāvā ir vokālisti Liene Skvarika un Kristers Ķeveris, solo ģitārists Varis Vilciņš, ritma ģitārists Jānis Jurkāns, basģitārists Marius Beks un bundzinieks Matīss Kokins. Ar apņēmību būt autentiskiem un radošiem REVOLVIKA turpinās paplašināt alternatīvās roka mūzikas robežas.

Be the first to comment

Leave a Reply