Alis P aicina uz koncertu Cēsīs

Sestdien, 7. augustā Cēsīs, „Fono klubā” notiks šovasar vienīgais Gundara Ruļļa grupas „Alis P” koncerts. „Alis P”saknes meklējamas Zviedrijā astoņdesmito gadu vidū – pēc leģendārās zviedrijas latviešu grupas „Prusaku ansamblis” izjukšanas, Gundars turpina savu mūziķa karjeru zem nosaukuma „Alis P” un 1988. gadā tiek izdots albums „Alis iet pastaigāt”, kurš plates formātā cita starpā nonāk arī līdz Latvijai. Kopš albuma tiek sacerēti vairāki singli, tostarp dziesma „Laimīgs”, kura 1990. gadā iekļauta vinila platē „Mikrofons – 90” un plašu popularitāti piedzīvo arī Gundara atdzejotā Boba Dilana dziesmas „Shelter From The Storm” versija „Aizvējā”, kura „Alis P” izpildījumā iekļauta izlasē „Latviešu šūpuļdziesmas”.

Veselus 20 gadus vēlāk, ierakstu izdevniecības „Gauja” paspārnē iznāk nākamais „Alis P” albums „Uz priekšu” un atsākas aktīvāka grupas koncertdzīve. Kopā ar mūziķiem Edgaru Rubeni un Edgaru Āboliņu tiek ierakstīti nākamie divi albumi – „Attiecību putra” un „Ciparu pasaule”, kura tapšanā piedalījusies arī mūziķe Elizabeta Lāce.

Šobrīd grupā spēlē tās dibinātājs, mūzikas un tekstu autors Gundars Rullis, Kristaps Grasis un Edgars Āboliņš. Gaidāms, ka Cēsu koncertā tiks atskaņotas dziesmas ne vien no visiem iepriekšējiem „Alis P” albumiem, bet arī pa kādai jaunai kompozīcijai no topošā nākamā albuma.

Koncerta sākums plkst. 21:00 un apmeklēt to būs iespējams, uzrādot digitālo sertifikātu, kas apliecina pilna vakcinācijas kursa iziešanu, vai pārslimotu Covid-19.

Be the first to comment

Leave a Reply