24. martā pilngadības jubileju klubā Fontaine Palace sagaidīs latviešu turbofolka ansamblis Oranžās brīvdienas

Spread the love

24. martā pilngadības jubileju ar vētrainuballi Liepājā, klubā Fontaine Palace tradicionāli sagaidīs latviešu turbofolka ansamblis Oranžās brīvdienas (OB).

Deviņgalvainais ska-punk žanrā muzicējošais kolektīvs pēdējos gadus ir nemainīgs. “Agrāk regulāri lielā kolektīva sastāvs bija visai plūstošas dabas. Tas jau laikam normāli. Ar laiku paši kļūstam nopietnāki un pieņemam viens otru ar visiem velniem galvās un pārējo,” stāsta grupas dibinātājs, dziesmu autors un galvenais runas vīrs Ints Ķergalvis, pazīstams arī pēc skatuves vārda Speiss. Šobrīd kopā ar viņu OB muzicē ģitārists Andžs Zvirbulis (Andžiks), mandolīnists un ģitārists Kaspars Čakste, bundzinieks Jānis Puzaks (Ješka), basģitārists Raitis Neitāls (Bālais), kā arī četri pūšamo instrumentu spēlētāji – Jānis Kaličus (Kaļa), MaksimsStarodubovs (Maksis), Ritvars Šilkovs (Ricis) un Nauris Bruņinieks (Brunis).

Puiši stāsta, ka koncerts Liepājā vienmēr esot kas īpašs, it sevišķi svinot tik nozīmīgu gadskārtu kā 18. Arī šogad jubilējā grupas līdzjutējiem būs iespēja novērtēt kādu pirmatskaņojumu. “Gandrīz pusgadu esam bijuši klusi. Vismaz tā var no malas šķist. Taču šo laiku esam strādājuši pie jaunām dziesmām. Vienu no tām izdosim par godu jubilejai, turklāt beidzot esam uzņēmuši arī videoklipu,” skaidro R. Šilkovs, kurš uz saviem pleciem nereti uzņemas arī OB menedžmenta pienākumus.

Arī pirms gada, svinot jubileju, OB publicēja jaunu dziesmu “Mazo cilvēku vārdā”, kurai vēlāk izveidoja video versiju ar kadriem no svinībām Liepājā.

Video autors: Ēriks Saksons

Kā ierasts, arī šogad svinētgribētājus no Rīgas uz Liepāju un atpakaļ vizinās speciāls fanu autobuss. Tāpat Liepājas pusē atbalstītāji parūpējušies par patīkamākām nakšņošanas izmaksām viesnīcā un citiem labumiem.

Par to visu meklējiet informāciju OB mājas lapā pēc adreses www.oranzas.lv

Be the first to comment

Leave a Reply