15. jūlijā norisināsies OPEN STAGE konkurss/koncerts Masti Kvartālā

15.07 Mastu Kvartālā tiek atklāts rockgrupu konkurss vasaras garumā “OPEN STAGE”, kas top sadarbībā ar Latvijas Rokmūzikas Asociāciju. Katra vakara noslēgumā uzstāsies kāda no Latvijas rokmūzikā iemīļotām grupām. Pirmajā no paredzētajiem koncertiem vakara īpašie viesi – grupa “Linga” + Frišs! Konkursā piedalīsies grupas:

100Biļetes pieejamas ekase.lv, vietu skaits ierobežots!

Cena līdz 01.07 10,- eur, līdz 14.07 – 12,- eur, koncerta dienā 15,- eur.

Līdz 17 gadiem ieeja bez maksas!


18:30- De speakable

grupa no Jelgavas/Dobeles “De Speakable” . Grupas sastāvā ir 4 jauni mūziķi – Kārlis Jansons, Dāvis Saksons, Jēkabs Narvaišs un Endijs Buķis. Spēlējam rokmūziku. Grupa dibināta 2019. gada beigās Jelgavā un šobrīd gatavojas izlaist savu pirmo albūmu ” Gin and Dust” . Līdz šim grupa ir izlaidusi 3 singlus – “What’s going on?”, “There’s always a chance” un “Vīriņš”. Spēlējam gan angļu, gan latviešu valodā. Šī brīža lielākie sasniegumi ir uzstāšanās Seeburg Bikerland, kurā iesildījām Ivo Fominu, koncerts Fontaine Palace un Melno cepurīšu balerijā, kur bijām vieni paši. Kā arī uzstāšanās pāris festivālos “Kreisā kāja 2022” un “FoRest” festivāls.

19:30- Blind Shapes

Grupa BLIND SHAPES  tika dibināta 2016. gadā Jelgavā un tās sastāvā ir četri jauni un talantīgi mūziķi:  Sandis Kallions (vokāls, ģitāra), Indars Markots (ģitāra), Kristiāns Štokmanis (bass) un Mārtiņš Vēveris (bungas). Viņu mīlestība pret 70. un 80. gadu roku ir viegli jūtama viņu mūzikā. Līdz šim “Blind Shapes” ir izdevuši 2 singlus: “Through Space and Time” un “Fire It Up”. Otram singlam „Fire It Up” ir izdots arī teksta video.
2019. gada nogalē grupa izdeva savu debijas mini albumu „Through Space and Time”.  Šobrīd „Blind Shapes” turpina darbu pie jaunā albuma.


20:30- Tape Electro

Grupas Tape Electro darbības filozofijas pamatā ir nemainīgas vērtības

– enerģija un rock’n’roll. Grupā apvienojušās četras puiši – četras

radošas personības un visas dziesmas top savstarpējā mijiedarbībā.

Tape Electro spēlē rokmūziku kādu paši grupas dalībnieki labprāt

klausās arī ikdienā.


21:30- pasākuma kulminācijā grupa Linga!

Nākamie pasākumi plānoti –
*5.augustā , kurā arī plānots motociklistu saiets.
*18.augustā.

Masti Kvartāls – Progresīva koncertvieta ar lielisku infrastruktūru apkārt-
Masti veikparks
Masti ūdensparks
Masti Grill&Chiill restorāns
Olimpiskā standarta klinšu kāpšanas komplekss.
Kvartāls ir atvēries šosezon. Ideāla vieta koncertu organizēšanai ar skatuvi, tribīnēm, āra terasi – GALERIJA, kurā darbojas bārs ar uzkodām. Teritorija piemērota līdz pat 3000 skatītājiem.

Be the first to comment

Leave a Reply