Festivālu vasaru jaudīgi noslēdzis EZĪŠFESTS 2023

Spread the love

Svētdienas, 27. augusta rītānoslēdzies urbānās pilsētvides festivāls “Ezīšfests”, kurā Tallinas ielas kvartālu kuplā skaitā piedziedāja un piedejojalīksmi dažādas mūzikas un mākslas aktivitāšu cienītāji.

Šogad festivāla apmeklētājus priecēja vēl nebijis daudzums – vairāk nekā 40 – dažādu žanru mūzikas apvienības un 14 dīdžeju seti, kas līdz pat saullēktam uzstājās uz sešām festivāla skatuvēm.

Uz lielās skatuves kāpa Latvijas roka leģendas – grupa PĒRKONS, kuru populārākajām dziesmām kā „Slidotava”, „Gandrīz Tautasdziesma”, „Zaļā Dziesma”, „Mana Dienišķā Dziesma” līdzi dziedāja visi uz koncertu sanākušie, kārtīgā riņķa dejā sev līdzi pavilka un ar savu enerģiju uzspridzināja hip-hop mākslinieks ROLANDS ČE, reperis PRUSAX kā vienmēr bija pirmais līgāsavukārt ŽORŽS SIKSNA kārtējo reizi Tallinas kvartālā uzrīkoja mazos dziesmu svētkus. Uz Ezīšfesta lielās skatuves kāpa arī “jaunā viļņa šlāgeri” ČIPSIS UN DULLAIS un enerģiskā dziedātāja DIONA, bet starplaikos ballētājiem atdzist neļāva DJ PANNĀPIRDĒJS.

Kamēr lielā skatuve slīdēja pa slidotavu, Liepas skatuvi kurināja reperu apvienība OLAS, kas uz skatuves kāpa ar savu īpašo viesi – influenceri Felipi Gabrielu un, kuru koncertu papildināja un apmeklētājus atspirdzināja kārtīga putu balle. Uz Liepas skatuves varēja dzirdēt arī virtuves kabarē apvienību GAPOLJERI, reperus ZEĻĢI, BUSH, festivāla draugus no Igaunijas – folkloras grupu MUST BASS LÄKS ÜLE TEE, kā arī kārtīgu zaļumballi iegrieza grupa EASY JAR.

Skatuvi “Tu jau zini kur” kurināja Latvijas pagrīdes mūzikas tēvi, pankroka apvienības INOKENTIJS MĀRPLS un PND, hip-hop apvienība KRATA – Edavārdi, Čižiks un Dubra, bet savā mūzikas daudzpusībā un orģinalitātē priecēja VIŅA. Uz šīs skatuves kāpa arī EVIJAS VĒBERE un džeza un improvizētās mūzikas bundzinieks IVARS ARUTJUNJANS, grupa MOTHER, reperis MARKO, un nakti noslēdza DJ CONCRETE ar labākajiem 80. gadu gabaliem. 

Angārā ar savu jauno mūzikas projektu LAPSENE iepazīstināja pazīstamās grupas R.A.P balss Artis Dvarionas, bet festivālā apmeklētājus priecēja arī tādi izpildītāji kā ELIZABETE BALČUS, REINIS JAUNAIS, grupas JŪDAS GRAŠI, SEVER, B OPTIMIST, repa duets WX & JACQUES OF S’T’A un daudzi citi. Dažādās vietās spēlēja vesela dīdžeju plejāde, to skaitā DJ MAGNUSS ERIŅŠ, DJ MAKREE, DJ SKAABE, DJ MIAMI, DJ LIETUVIETIS, DJ AOULITCH (MA).

Papildus plašajai mūzikas programmai, pasākuma laikā bija iespēja piedalīties arī dažādās mākslas un izklaides aktivitātēs – apgleznot savu kroni, izmēģināt spēkus novusa un “Beerpong” turnīros, pārbaudīt sevi dziesmu minēšanas spēlēs, izveidot hennas tetovējumu, vērot paukošanās paraugdemonstrējumus, improvizācijas teātri, kā arī šogad apmeklētājiem tika piedāvāta īpaša atpūtas un kino zona.

Festivāla organizatori vēlas pateikties ikvienam festivāla viesim, darbinieku komandai un atbalstītājiem, un aicina ciemos uz divpadsmito Ezīšfestu jau nākamvasar.

Be the first to comment

Leave a Reply