Prāta čakarēšana

Spread the love

Autors: Uģis Glāzītis

Pēdējās dienās ir sanācis vairāk pabūt pie TV ekrāna. Iepriekš es tik sirsnīgi nebiju pievērsis uzmanību reklāmām, jo to laikā devos uzlikt tēju, uzsmērēt kādu desmaizi vai vienkārši pasēdēt klusā vietā!

Vēl vairāk par jauno deputātu kandidātu solījumiem prātu cilvēkiem čakarē tās tv redzamās reklāmas. Visvairāk man patīk tās , kuras reklamē sievietēm atvieglotu dzīvi. Nu tās reklāmas ar paketēm un tamponiem laikam domājuši čaļi. Piemēram skuķis, tērpies pieticīgos baltos šortiņos, uzlec čalim mugurā un domā – ak dievs! Ceru ka viņš nepamanīs! Ko viņš nepamanīs? Ka esi uzlekusi mugurā, vai ka šamējā baltais krekls arī iezīmēts? Priecīga uzlec mugurā un –  ceru ka viņš nepamanīs! Viņš pamanīs vakarā, kar sāksi lauzties un pašai nāksies izstāstīt kas par lietu. Neviens pagaidām to nav ieviesis kā tradīciju, ja skuķim balti šorti, tātad viņai ir OB un ir sliktās dienas. Ar viņu labāk nerotaļāties un lai viņa nelec mugurā. Un vēl kamdēļ, ja zini ka ir tāda kutelīga lieta, kad jālieto OB tad kamdēļ jālec čalim mugurā, jālec baseinā un pēc tam jādomā ak dievs! Ceru ka nepamanīja. Ko tur pamanīt, ja baseinā paliek sarkana strīpa aiz peldētājas. Vispār tie OB ir labi korķveidīgi priekšmeti. Gan jau vīsi ar zelta rokām izdomās kur pielietot viņus arī saimniecībā.

Nākamā reklāma, kuru vispār es nesaprotu kurš ir izdomājis. Skuķis aiziet uz riktīgu ballīti un pašā interesantākajā brīdī savajagās baranciņas nolikt podā. Nu kam negadās. Bet reklāma ir verī cool. Parādīts vizuāli, kā podā iekrīt  trīs brūnas baranciņas, tad laikam domāta smakas izplatība un iepūšot podā kaut kādu smaržūdeni viss. Nekur tālāk smaka netiek. Norauj podā ūdeni un neviens gailis pakaļ nedziedās un nevarēs pierādīt, ko tas skuķis darījis wc telpā, jo kā rāda reklāma nākamais wc apmeklētājs osta gaisu mēģinādams noteikt vai skuķis bijis pa lielām darīšanām vai pa mazām. Neizdodas. Love no pirmā wc apmeklējuma. Feins skuķis, smaku netaisa. Šito pūšamo vajadzētu Vecmīlgrāvja smirdes taisītājiem. Divi pūtieniņi skurstenī un apkārt smaržo pēc meža!

Tad vēl tās smirdošās veļas mašīnas. Esmu savējo paostījis. Nekas tur nesmird. Ko tās dāmas tur mazgā, ka vīri nevar sataisīt, jo smird. Tad tie tērpi no alieexpress kuri met vilnu un pūkojas. Piemet mazgāšanā kaut kādu līdzekli un izskatās labāks apģērbs nekā dolče gabana. Par matračiem vispār grūti izteikties. Kopš mēs lietojam šo matraci mūsu ģimenē pieaugums ir 1 deviņos mēnešos. Iesakām visiem. Izrūllē kur gribi un izvālē kā gribi!

Es brīnos kamdēļ kaut kādas skaistas reklāmas var redzēt tikai Facebook ,  bet TV rāda kaut kādas šausmas. Reklāma tv taču arī kaut ko maksā un es nedomāju, ka tagad dirsiena pēdu slēpēja airsoliņi ar reklāmām uzsitīs tādu apgrozījumu, ka šos reklāmu pa visiem kanāliem bliež. Šīs dumjas reklāmas vairāk čakarē cilvēku prātus nekā priekšvēlēšanu debates. Debatēs var sekot līdzi un analizēt un salīdzināt, bet šādas reklāmas vienkārši nokauj tādas lietas kā spēju analizēt, salīdzināt un radoši skatīties uz lietām. Citādi būs tā ka caca nevar aiziet uz WC jo nav vajadzīgais airsoliņš , OB vispār nav līdzi baltos šortus nevar vilkt, džemperis ir savēlies jo izmazgāts smirdīgā veļas mašīnā.

Be the first to comment

Leave a Reply